Održan prvi supervizijski sastanak u sklopu projekta „ZAŽELI – Program zapošljavanja žena u Općini Bilje“

31.05.2019. 13:35

Dana 30. svibnja 2019. godine u sklopu projekta „ZAŽELI – Program zapošljavanja žena u Općini Bilje“ iz pozivnog programa „ZAŽELI“ održan je prvi supervizijski sastanak. U njemu je sudjelovalo 20 zaposlenih žena iz projekta s terenskom koordinatoricom i projekt asistenticom. Radionicu je organiziralo Udruženje „Baranja“, a vodila ju je psihologinja gđa Dušanka Kosanović iz poduzeća Refleksije d.o.o. za savjetovanje i usluge iz Zagreba.

Na prvom supervizijskom susretu koji se održao u Bilju na lokaciji Doma kulture – vijećnica Općine Bilje, iznesena su iskustva te poteškoće i izazovi s kojima se zaposlenice susreću u svom svakodnevnom radu s krajnjim korisnicima. Iznošenjem vlastitih iskustava u radu zaposlene žene iz projekta mogle su prenositi primjere dobre prakse međusobno te dodatno analizirati svakodnevne izazove. Radom na primjerima i iskustvima, te uz kratka psiho-edukativna izlaganja polaznice su osnažene vezano uz dosadašnja iskustva te su dane smjernice za daljnji rad.

Supervizijski_sastanak (1)Supervizijski_sastanak (2)Supervizijski_sastanak (3)