Oglas za prijem radnika u radni odnos Učilišta Janus Osijek

24.11.2015. 11:17

Učilište Janus Osijek za potrebe provođenja projekta „Unaprjeđenje sustava učenja u obrazovanju o energetskoj učinkovitosti“ objavljuje oglas za prijem radnika u radni odnos.

Učilište Janus
Gundulićeva 5
31000 Osijek

Sukladno ukazanoj potrebi ravnateljica Učilišta Janus dana 24.11.2015. godine donosi

O D L U K U

o potrebi raspisivanja oglasa za prijem radnika u radni odnos

Za potrebe provođenja projekta „Unaprjeđenje sustava učenja u obrazovanju o energetskoj učinkovitosti“ odobrenog Učilištu Janus od Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta RH u okviru Jačanja kapaciteta ustanova za obrazovanje odraslih – faza II objavljuje se potreba za prijem radnika u radni odnos kako slijedi:

-          Radno mjesto: Administrator/ica na određeno vrijeme u nepunom radnom vremenu

-          Broj traženih radnika: 1

-          Mjesto rada: Osijek, Gundulićeva 5

-          Radno vrijeme: 20 sati tjedno

-          Smještaj: Nema smještaja

-          Naknada za prijevoz: Bez naknade

-          Oglas je otvoren od: 25.11.2015.

-          Oglas vrijedi do: 02.12.2015.

-          Razina obrazovanja: Fakultet, akademija, magisterij, doktorat - društvenog smjera

-          Strani jezici: Poznavanje engleskog jezika

-          Radno iskustvo: Nije bitno

-          Informatička pismenost: Rad u MS Office

Napomena:

Prijave sa životopisom dostaviti osobno na adresu sjedišta ustanove radnim danom od 12:00 do 14:00 h kada će se i obaviti intervju s podnositeljem prijave.

Dodatne informacije na telefon: 031/213-576 i/ili 091/220-6645, ravnateljica Učilišta.

Oglas objaviti na web stranici Udruženja „Baranja“- partnera u provedbi projekta i oglasnoj ploči Ustanove.

U Osijeku, 24.11.2015.                                                                    Ravnateljica Učilišta Janus
                                                                                                    Željka Bertić Kukić, prof.