Poziv za prijavu na besplatne edukacije u Učilištu Janus Osijek

12.05.2016. 15:29

POZIV ZA ISKAZ INTERESA

Učilište Janus iz Osijeka poziva zainteresirane nezaposlene s područja Osječko-baranjske županije da se, do 31. svibnja 2016., prijave za besplatnu verificiranu edukaciju za:

1. Usavršavanje – Instalater solarnih sustava – učenje na daljinu ili
  2. Osposobljavanje – Pomoćni toplinski izolater u zgradarstvu.

poziv.prijava-upitnik...

kriteriji za prijavu...

Zainteresirane nezaposlene osobe obrazac za prijavu mogu preuzeti na web stranicama:

-          Učilište Janus: www.uciliste-janus.hr ili

-          Udruženje „Baranja“: www.udruzenje-baranja.hr ili

-          Građevinski fakultet Osijek: www.gfos.hr ;

-          ili kod svojih savjetnika za zapošljavanje u ispostavama u koje pripadaju po mjestu stanovanja.

Popunjeni upitnik se može poslati na e-mail uciliste.janus@gmail.com ili poštom na adresu:

Učilište Janus

Gundulićeva 5/III

31000 Osijek.

Edukaciju provodi Učilište Janus, u partnerstvu s Građevinskim fakultetom Osijek i Udruženjem „Baranja“ iz Luga, a u okviru projekta „Unaprjeđenje sustava učenja u obrazovanju o energetskoj učinkovitosti“.

Projekt je financiran u okviru poziva Jačanje kapaciteta ustanova za obrazovanje odraslih - faza II sredstvima Europskog socijalnog fonda. Ugovor je potpisan s Ministarstvom znanosti, obrazovanja i sporta (PT1) i Agencijom za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih (PT2). U okviru projekta bit će organizirani verificirani programi.

Osijek, 12.05.2016.                                                                       Ravnateljica Učilišta

Željka Berić Kukić